Ndoshta tenistja me e mire ne bote per te gjitha kohrat, Serena Williams,ka befasuar te gjithe me nje video te hedhur ne faqen e saj ne instagram.
Tenisten ne video e shikojme te zhveshur, me duart në gjoks dhe me një zë fantastik, që nuk e pret të dalë nga goja e një sportisteje.
Mesazhi qe tenistja ka dashur te jape eshte ai i mbeshtetjes se luftes kunder kancerit te gjirit.
Ajo interpreton këngën “I Touch Myself” të grupit australian The Divinyls, me një zë fantastik dhe mbi të gjitha tregon se nuk është kampione vetëm në fushë por edhe jashtë saj.
shihni videon :