Ende nuk eshte shlyer nga mendja e tifozeve humbja ne nje menyre te hidhur e Milanit ne derbi, pas nje gabimi prej fillestari te portierit Donnarumma pas nje dalje te gabuar ne momentin e shenimit te golit nga Mauro Icardi.Nuk mund te mungonte per te reaguar ish Kampioni i Botes me Italine e vitit 1982, legjenda e portes Dino Zoff.“Gabimi në derbi do t’i bëjë mirë. Mund të jetë episodi që i jep shtysën e fundit për të nisur kthesën. Nuk po luan mirë, por ndoshta paradoksalisht gabimi vjen në momentin e duhur. Humbja të bën të përulur dhe përulësia të përmirëson gjithnjë. Ai është i ri dhe inteligjent”, deklaron Zoff.Ndoshta kjo eshte nje mbeshtetje morale qe i ben ish portieri Donnarumma-s.