Te marte dhe te merkure jane zhvilluar ndeshjet e treta ne grupet e Champions League dhe nuk kane munguar dhe rezultate surprize.Dortmundi mer nje fitore te thelle ndaj Atletico Madrid, 4-0,Napoli barazim 2-2 me PSG ne fushen e kesaj te fundit.Ja cila eshte renditja e skuadrave pas ndeshjeve te treta ne grupe: