I ka kushtuar 48 ore burg nje foto e bere me sulmuesin e talentuar Portugez Cristiano Ronaldo ne ndeshjen mes Manchester United dhe Juventus. Tifozi i cili i shpëtoi rrethimit të forcave të sigurisë në “Old Trafford” në ndeshjen mes Manchester United dhe Juventusit, doli nga burgu dhe postoi në Instagram foton e tij me yllin portugez
Ai qëndroi 48 orë në burg, por i’a doli ta hidhte paq. Dënim i lehtë për tifozin që plotësoi ëndërrën e tj. Ai falenderoi Ronaldon për foton historike