Juventusi kthen ne favor te saj ndeshjen pas humbjes ne pjesen e pare ndaj Empolit ne transferte.Ka qene talenti Portugez Ronaldo qe ka shenuar dy herre nje nga pika e bardhe e penalltise dhe tjetrin me nje goditje te shkelqyer