Arbitri i ndeshjes Flamurtari-Teuta anullon nje gol te Torrasa ne minuten e 93 te ndeshjes dhe kjo eshte bere shkak per nje rremuje te madhe ku futbollistet perleshen me njeri tjetrin si dhe bejne presion gjyqtarit te takimit gjyqtari Hamiti.Goli eshte anuluar per nje prekje me dore te topit nga sulmuesi