Mesfushori i Kombetares Shqiptare Ermir Lenjani ka zhvilluar diten e Shtune ne stadiumin e Young Boys nje ndeshje te madhe duke e kurorezuar me nje gol brenda zones ne minuten e 17 pas nje pasimi te Toma, dhe nje gol te dyte te shenuar ne minuten e 28 pas nje goditje te forte jashte zones dhe te devijuar nga mbrojtesit vendas.Megjithatë skuadra e Lenjanit nuk arriti të ruajë rezultatin, pasi Young Boys zhvilloi një 30-minutësh thuajse perfekt dhe arriti të shënojë plot 3 gola, duke fituar me rezultatin final 3-2 me gola te Hoarau G. 64′,Assale 87′ dhe Sanogo 90′.Dy golat e fundit ishin pasime te te njejtit futbollist Sulejmani.