Ish-sulmuesi i Anglisë, Alan Shearer, ka zgjedhur formacionin më të mirë të javës së 10-të të Premierligë.Sipas legjendës së Newcastle, në sulm kanë spikatur Mane, Wilson dhe Willian, të tre lojtarë këta që përbëjnë 11-shen më të mirë të javës.Formacionin e përzgjedhur nga Shearer mund ta shihni në foton e mëposhtme.