Kur ndeshja ishte 0-0 sulmuesi i Caen, Casimir Ninga, ka bërë atë që askush nuk mund ta mendonte, ku më portën totalisht të boshatisur ai nuk ka mundur që të shënojë.Kujtojme se ndeshja luhej per javen e 10 te Liga 1 ne France midis skuadrave Caen dhe Rennes e perfunduar me rezultatin 1-2 per miqte.